9/9

DIGITUS Fast Ethernet Media Converter RJ45 SC Multimode 4016032293095

sc11002786
Hover on image to enlarge
Op voorraad!
39,25
Kwantumkortingen
(Incl. BTW)
+

Minimale hoeveelheid voor "DIGITUS Fast Ethernet Media Converter RJ45 SC Multimode 4016032293095" is 1.

DIGITUS Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC, Multimode 4016032293095
Levering
Betaalmogelijkheden
Onze voordelen
DIGITUS Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC, Multimode
  • converteert draadgebonden netwerk media vezeloptische
  • order, RJ45 10 / 100BaseTX - FO SC 100BaseFX, tot 2 km
  • Range, automatische detectie van full en half duplex,
  • LED-display, ond
  • Merk:
    DIGITUS® Professional

    Geen berichten gevonden

    Schrijf een beoordeling
    Producten uit dezelfde categorie