FO netwerkinstallatie

sc11006879
Op voorraad!
DIGITUS FO blinde plug voor LC duplex, zwart, 4016032262879
Save 29%
+
6,60 4,68
sc11006880
Op voorraad!
DIGITUS FO blinde pluggen voor SC Duplex, 100 stuks, 4016032262862
Save 29%
+
8,70 6,20
sc11006882
DIGITUS glasvezel krimpkous, 45 mm, 4016032344346
Save 24%
51,30 38,79
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
sc11006881
Op voorraad!
DIGITUS LWL krimplasbescherming, 1 bakje met 12 stuks, 4016032007364
Save 29%
+
17,65 12,61
sc11006643
Op voorraad!
DIGITUS voorgemonteerde lascassette LC, MM, OM2, 4016032319306
Save 29%
+
41,40 29,56
sc11006647
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, enkele modus, SC, 4016032319139
Save 29%
53,05 37,89
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
sc11006646
Op voorraad!
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, enkele modus, ST, 4016032319146
Save 29%
+
43,30 30,90
sc11006648
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, LC (APC), SM, 4016032319191
Save 29%
57,15 40,81
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
sc11006649
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, LC (UPC), SM, 4016032319160
Save 29%
50,45 36,01
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
sc11006644
Op voorraad!
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, LC, MM, OM3, 4016032319337
Save 29%
+
57,45 41,03
sc11006645
Op voorraad!
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, LC, MM, OM4, 4016032319368
Save 29%
+
57,90 41,33
sc11006641
Op voorraad!
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, SC, MM, OM3, 4016032319313
Save 29%
+
57,45 41,03
sc11006642
Op voorraad!
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, SC, MM, OM4, 4016032319344
Save 29%
+
57,90 41,33
sc11006640
DIGITUS voorgemonteerde lascassette, ST, MM, OM2, 4016032319320
Save 29%
45,05 32,19
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
 
Prijs