Glasvezelkabel, gemonteerd

SC11007556
DIGITUS FO patchkabel duplex E2000 - LC duplex, OS2, 2 meter, 4016032204770
Save 29%
84,75 60,54
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking150x150x5
SC11007564
Save 29%
14,00 9,98
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking185x105x175
SC11007546
DIGITUS FO-patchsnoer, Duplex E2000 - LC Duplex, OS2, 3 m, 4016032204787
Save 29%
77,20 55,14
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking150x5x150
SC11117066
Op voorraad!
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 0,5 m, 4052792056815
Save 29%
+
9,85 7,04
Verpakking160x200x20
SC11117067
Op voorraad!
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 1,0 m, 4052792056822
Save 29%
+
10,75 7,65
Verpakking160x200x20
SC11117072
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 10,0 m, 4052792056877
Save 29%
26,90 19,20
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117073
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 15 m, 4052792056884
Save 29%
35,40 25,28
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117068
Op voorraad!
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 2,0 m, 4052792056839
Save 29%
+
12,50 8,93
Verpakking160x200x20
SC11117074
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 20,0 m, 4052792056891
Save 29%
44,65 31,88
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117070
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 5,0 m, 4052792056853
Save 29%
17,90 12,75
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117071
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 7,5 m, 4052792056860
Save 29%
22,20 15,83
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117064
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 15,0 m, 4052792056976
Save 29%
13,90 9,90
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117059
Op voorraad!
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 2,0 m, 4052792056921
Save 29%
+
9,85 7,04
Verpakking160x200x20
SC11117065
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 20,0 m, 4052792056983
Save 29%
15,65 11,18
Niet op voorraad, neem voor de levertijd contact op met de klantenservice
Verpakking200x240x20
SC11117061
Op voorraad!
LogiLink Uniboot FO patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 5,0 m, 4052792056945
Save 29%
+
11,70 8,32
Verpakking200x240x20
SC11117069
Op voorraad!
LogiLink Uniboot glasvezel patchkabel, 2x LC duplex, OM4, 3,0 m, 4052792056846
Save 29%
+
14,20 10,13
Verpakking160x200x20
SC11117057
Op voorraad!
LogiLink Uniboot glasvezel patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 0,5 m, 4052792056907
Save 29%
+
9,20 6,56
Verpakking160x200x20
SC11117058
Op voorraad!
LogiLink Uniboot glasvezel patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 1,0 m, 4052792056914
Save 29%
+
9,60 6,82
Verpakking160x200x20
SC11117063
Op voorraad!
LogiLink Uniboot glasvezel patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 10,0 m, 4052792056969
Save 29%
+
12,00 8,55
Verpakking200x240x20
SC11117060
Op voorraad!
LogiLink Uniboot glasvezel patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 3,0 m, 4052792056938
Save 29%
+
10,15 7,21
Verpakking160x200x20
SC11117062
Op voorraad!
LogiLink Uniboot glasvezel patchkabel, 2x LC duplex, OS2, 7,5 m, 4052792056952
Save 29%
+
11,25 8,02
Verpakking200x240x20
 
Prijs
Verpakking