Let op Cookies worden op deze website gebruikt voor de beste gebruikerservaring. Indien u verder gaat, gaat u akkoord met het ontvangen van cookies van deze website. Verder
9/9

Fiber optic netwerk installatie

SC11006011
DIGITUS fiber optic splice lade voor het opnemen van optische vezels 12 4016032266501 Save
26%
+
4,52 3,35 (Incl. BTW)
SC11005983
DIGITUS Fiber Optic Splice OUTDOOR voor 6 lassen 4016032371021 Save
26%
+
32,49 24,07 (Incl. BTW)
SC11005985
DIGITUS Fiber Optic Splice OUTDOOR, 24 lassen 4016032371014 Save
26%
+
33,35 24,70 (Incl. BTW)
SC11005982
DIGITUS Fiber Optic Splice OUTDOOR, IP65, voor 12 lassen 4016032371007 Save
26%
+
37,80 28,00 (Incl. BTW)
SC11005980
DIGITUS Fiber Optic Splice OUTDOOR, voor 12 lassen 4016032370987 Save
26%
+
41,51 30,75 (Incl. BTW)
SC11006078
+
5,80 (Incl. BTW)
SC11003520
+
6,65 (Incl. BTW)
SC11006017
DIGITUS frontpaneel 1 HU 24 ST simplex koppelingen 4016032276715 Save
26%
+
8,96 6,64 (Incl. BTW)
SC11005621
DIGITUS glasvezel koppeling SC Duplex - PC-duplex, single-mode 4016032336037 Save
26%
+
5,82 4,31 (Incl. BTW)
SC11005428
+
2,20 (Incl. BTW)
SC11006009
+
2,25 (Incl. BTW)
SC11006012
+
2,42 (Incl. BTW)
SC11005474
+
2,45 (Incl. BTW)
SC11005471
+
2,42 (Incl. BTW)
SC11006008
+
2,97 (Incl. BTW)
SC11005437
+
1,48 (Incl. BTW)
SC11006007
+
1,45 (Incl. BTW)
SC11006016
DIGITUS voorpaneel 1U, 6 SC duplex adapter 4016032276678 Save
26%
+
6,14 4,55 (Incl. BTW)
SC11006018
DIGITUS voorpaneel, 1U, 12 LC duplex simplex SC, 4016032276722 Save
26%
+
8,96 6,64 (Incl. BTW)
SC11003519
+
6,91 (Incl. BTW)
SC11006015
DIGITUS voorplaat, 1U, 24 SC-duplex adapter 4016032276661 Save
26%
+
8,98 6,65 (Incl. BTW)
SC11115909
+
2,63 (Incl. BTW)
Categorieën
Merk
Prijs
Op voorraad