9/9

Fiber optic netwerk installatie

sc11003518
DIGITUS 19 Fiber Optic Patch Panel verlengbaar 1U lichtgrijs 4016032276647 Save
26%
+
48,10 35,63 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
sc11006078
+
5,80 (Incl. BTW)
sc11006011
DIGITUS fiber optic splice lade voor het opnemen van optische vezels 12 4016032266501 Save
26%
+
4,52 3,35 (Incl. BTW)
sc11005985
DIGITUS Fiber Optic Splice OUTDOOR 24 lassen 4016032371014 Save
26%
+
33,35 24,70 (Incl. BTW)
sc11005980
DIGITUS Fiber Optic Splice OUTDOOR voor 12 lassen 4016032370987 Save
26%
+
41,51 30,75 (Incl. BTW)
sc11003520
+
6,65 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
sc11006017
DIGITUS frontpaneel 1 HU 24 ST simplex koppelingen 4016032276715 Save
26%
+
8,96 6,64 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
SC11005621
DIGITUS glasvezel koppeling SC Duplex - PC-duplex, single-mode 4016032336037 Save
26%
+
5,82 4,31 (Incl. BTW)
sc11006012
+
2,42 (Incl. BTW)
sc11006018
DIGITUS voorpaneel 1U 12 LC duplex simplex SC 4016032276722 Save
26%
+
8,96 6,64 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
sc11006016
DIGITUS voorpaneel 1U 6 SC duplex adapter 4016032276678 Save
26%
+
6,14 4,55 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
sc11003519
+
6,91 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
sc11006015
DIGITUS voorplaat 1U 24 SC duplex adapter 4016032276661 Save
26%
+
8,98 6,65 (Incl. BTW)
Kleurlichtgrijs (RAL 7035) MerkDIGITUS® Professional
Categorieën
Merk
Kleur
Prijs
Op voorraad