9/9

Telegartner STX steunrail verdeelleiding 12 x SC duplex 4018359472092

SC18800180
Gratis levering
Save 26%
Hover on image to enlarge
Niet op voorraad, bel voor de levertijd 070-3585385
424,71
314,60
Kwantumkortingen
U bespaart: €110,11 (26%)
+
Telegärtner STX steunrail verdeelleiding 12 x SC duplex 4018359472092
Levering
Betaalmogelijkheden
Onze voordelen
Omschrijving
Telegärtner STX steunrail verdeelleiding 12 x SC duplex
  • Lascassette, vlechten, trekontlasting, 24x G50 / 125 OM4,
  • 3 afzonderlijke kabeldoorvoeren (boven, onder, achter)
  • (H82050G0102)
  • Features
    Merk:
    Telegärtner
    Find similar
    Reviews

    No reviews found

    Review this product

    Share your thoughts with other customers

    Write a review
    Producten uit dezelfde categorie